347877-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Aanbesteding Museum aan de A te Groningen
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleAanbesteding Museum aan de A te Groningen
DescriptionOpdrachtgever start een Concurrentiegerichte dialoog voor het sluiten van twee bouwteamovereenkomsten met één partij voor het project Museum aan de A (MadA). Het project Museum aan de A betreft de transformatie van het voormalige Noordelijk Scheepvaartmuseum tot een vernieuwd historisch museum over de stad Groningen en haar regio. Het complex bestaat uit twee rijksmonumenten. Bouwdeel A: Renovatie van het monumentaal gebouwencomplex (oudbouw); Bouwdeel B: Nieuwbouw
Type of procedureCompetitive dialogue
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45212313 Museum construction work, 45212314 Historical monument or memorial construction work
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier1