2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) ολοκληρωμένων ψυκτικών συστημάτων στο ιδιόκτητο κτίριο του e-ΕΦΚΑ επί της οδού Χατζηαντωνίου 15 στο Μαρούσι, αρμοδιότητας ΠΥΣΥ Αττικής.
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) ολοκληρωμένων ψυκτικών συστημάτων στο ιδιόκτητο κτίριο του e-ΕΦΚΑ επί της οδού Χατζηαντωνίου 15 στο Μαρούσι, όπου στεγάζεται η Τοπική Διεύθυνση Δ’ Βορείου Τομέα Αθήνας, αρμοδιότητας ΠΥΣΥ Αττικής, καθώς και τη συντήρηση αυτών για χρονικό διάστημα 24 μηνών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής για το σύνολο του αντικειμένου.
Internal identifier: ΑΡ. ΦΑΚΕΛΟΥ 51/2025 (ΣΥΣΤ. ΑΡΙΘ. ΕΣΗΔΗΣ 408076)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42512300 HVAC packages
Additional classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) ολοκληρωμένων ψυκτικών συστημάτων στο ιδιόκτητο κτίριο του e-ΕΦΚΑ επί της οδού Χατζηαντωνίου 15 στο Μαρούσι (ΠΥΣΥ Αττικής)
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) ολοκληρωμένων ψυκτικών συστημάτων στο ιδιόκτητο κτίριο του e-ΕΦΚΑ επί της οδού Χατζηαντωνίου 15 στο Μαρούσι, όπου στεγάζεται η Τοπική Διεύθυνση Δ’ Βορείου Τομέα Αθήνας, αρμοδιότητας ΠΥΣΥ Αττικής, καθώς και τη συντήρηση αυτών για χρονικό διάστημα 24 μηνών, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής για το σύνολο του αντικειμένου.