348077-2026 - Planning
Latvia – Project and design preparation, estimation of costs – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība “Smiltenes vidusskolas telpu pārbūve un ventilācijas sistēmas rekonstrukcija”
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Services
2. Procedure
Procedure
TitleBūvprojekta izstrāde un autoruzraudzība “Smiltenes vidusskolas telpu pārbūve un ventilācijas sistēmas rekonstrukcija”
DescriptionBūvprojekta izstrāde un autoruzraudzība “Smiltenes vidusskolas telpu pārbūve un ventilācijas sistēmas rekonstrukcija”
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation