2. Procedure
Procedure
Title: Open House procedure Re-integratie en Participatie - OWO gemeenten
Description: Dit is een Open House procedure Re-integratie en Participatie. Er is geen sprake van een aanbestedingsprocedure, de Aanbestedingswet 2012 is niet van toepassing. De Open House Toelatingsprocedure maakt mogelijk tijdens de gehele looptijd van de overeenkomst iedere aanbieder toe te laten die de betrokken diensten tegen vooraf vastgestelde voorwaarden kan leveren, waarbij de opdrachtgever geen selectie onder aanbieders maakt. Door de keuzevrijheid van de cliënten zelf, wordt er geen omzet- of volumegarantie gegeven. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van (ongeveer) €3.000.000 euro voor de periode 2026-2029 voor de OWO-gemeenten. De maximale waarde voor de opdracht betreft €3.500.000 euro voor de periode 2026-2029. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de raming.
Internal identifier: REP/OWO/2025
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: Wanneer inschrijver voldoet aan de vooropgestelde eisen wordt deze toegelaten tot de Open House en wordt er een overeenkomst gesloten tussen de OWO-gemeenten en inschrijver. Aan de hand van het productenboek en het aanmeldformulier kan inschrijver aangeven voor welk klantprofiel hij zich inschrijft. De Open House is opengesteld tot het einde van de overeenkomst, wanneer inschrijver voldoet aan de gestelde eisen dan wordt hij toegelaten.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inschrijving op de Open House procedure
Description: Dit perceel is administratief noodzakelijk vanwege de structuur van TenderNed. Alle geïnteresseerden kunnen zich via dit 'perceel' aanmelden voor deelname door de gevraagde bijlagen in te dienen. -
Internal identifier: 1