See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Vernieuwbouw gemeentehuis Oosterhout in Arendshof II
Description: De gemeente Oosterhout heeft winkelcentrum Arendshof II aangekocht met de ambitie om de leegstand in de winkelvoorraad tegen te gaan en tegelijkertijd het gemeentehuis in de binnenstad van Oosterhout te realiseren, dicht bij de bewoners. Ons project omvat een multidisciplinaire opgave met een ontwerp van ruim 7.000m2 BVO
Internal identifier: CI-25011
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Na de gunningsfase worden de aannemers in de gelegenheid gesteld het TO goed door te werken en een eerste engineering te doen op technische uitwerking waardoor innovaties, uitvoeringsexpertise en coördinatie voor de opdracht in kaart worden gebracht. Gelijktijdig kan de aannemer het bestaande pand goed opnemen en onderzoeken. De aannemers krijgen twee maanden de tijd om alles goed door te werken en een geoptimaliseerd plan en prijs af te geven bij de aannemingsovereenkomst. In deze fase hebben aannemers ook de mogelijkheid om na te gaan of er onvolkomenheden of inconsistenties in het TO zijn, teneinde in de prijsvorming een juiste en afgestemde oplossing mee te nemen. Absolute voorwaarde is dat hier geen hogere aanneemsom uit mag voortkomen.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bouwkundig werk realisatie gemeentehuis Oosterhout
Description: Oogst, sloop en bouwrijp maken, bouwkundig werk, maatwerk meubilair en transportinstallaties inclusief coördinatie van E&W installaties. Ons project omvat een multidisciplinaire opgave met een ontwerp van ruim 7.000m2 BVO
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Installatietechnisch werk realisatie gemeentehuis Oosterhout
Description: Elektrotechnisch werk & Werktuigbouwkundig werk Ons project omvat een multidisciplinaire opgave met een ontwerp van ruim 7.000m2 BVO
Internal identifier: 2