See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Description: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. Zie verder het Selectiedocument. De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Internal identifier: 201865001.023.009
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: We hebben gekozen voor een niet-openbare procedure. We kiezen voor deze procedure omdat er veel concurrentie is op het gebied van de Opdracht. Daarom verwachten we dat veel Gegadigden belangstelling hebben voor het meedingen naar de Opdracht. Op deze wijze proberen we de transactiekosten voor zowel de markt als de Aanbestedende dienst te beperken; De niet-openbare procedure bestaat uit twee fases: eerst een Selectiefase en daarna de Inschrijvingsfase. Selectiefase De Selectiefase houdt in dat elke belangstellende Ondernemer na publicatie van de aankondiging een Verzoek tot Deelname kan indienen (fase 1). Op basis van de criteria opgenomen in dit Selectiedocument (Uitsluitingsgronden, Geschiktheidseisen en Selectiecriteria) wordt bepaald welke Gegadigden, maximaal zes, uitgenodigd worden voor het indienen van een Inschrijving. Inschrijvingsfase De Gegadigden die we toelaten tot de Inschrijvingsfase ontvangen een beschrijvend document. Daarin staan onder meer de eisen en gunningscriteria die we stellen aan de uitvoering van de Opdracht. Op basis daarvan mogen de Inschrijvers (zoals de toegelaten Gegadigden worden genoemd) een Inschrijving indienen. Onverminderd alle eisen en voorwaarden zoals opgenomen in het toekomstige Beschrijvend document zal gunning plaatsvinden aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving. Deze wordt vastgesteld op basis van: de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Description: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. Ten behoeve van onderstaande deelnemers: • Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap • Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid • Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Zie verder het Selectiedocument. De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Description: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. Ten behoeve van van onderstaande deelnemers: • Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties • Ministerie van Buitenlandse Zaken • Ministerie van Economische Zaken • Ministerie van Financiën • De Hoge Colleges van Staat • Ministerie van Justitie en Veiligheid • Ministerie van Economische Zaken en Klimaat Zie verder het Selectiedocument De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Description: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. Ten behoeve van onderstaande deelnemers: • Ministerie van Algemene Zaken • Ministerie van Defensie • Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat • Ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur • Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Zie verder het Selectiedocument. De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Description: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. Ten behoeve van: • Rijksdienst voor Ondernemend Nederland Zie verder het Selectiedocument. De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Internal identifier: 4