2. Procedure
Procedure
Title: DNS – Dodávka motorové nafty
Description: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS a následně zadávaní veřejných zakázek na dodání pohonných hmot (motorové nafty dle platné normy ČSN EN 590) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla.
Internal identifier: 01/2026/704
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zavedení DNS
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
Additional classification (cpv): 09134220 Diesel fuel (EN 590)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DNS - dodávka motorové nafty
Description: Předmětem zakázkového řízení je zavedení DNS a následně zadávaných veřejných zakázek na dodání pohonných hmot (motorové nafty dle platné normy ČSN EN 590) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla. V období od 01.12. do 28.02. kalendářního roku může být předmětem požadavků zadavatele v minitendrech motorová nafta arktická třídy 2 (dle platné normy ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32 °C v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klimatu). Zadavatel pro úplnost uvádí, že v daném místě má zadavatel 1 nádrž s objemem 30.000 litrů, což bude vybraný dodavatel povinen zohlednit při formě závozu pohonných hmot
Options:
Description of the options: Objem poptávaného plnění a počet míst dodání může být v budoucnu rozšířen v závislosti na rozšíření počtu zadavatelů účastných na DNS. V takovém případě však dojde i ke změně nebo doplnění zadávací dokumentace dle § 139a ZZVZ a k dalším úpravám dle ZZVZ.