2. Procedure
Procedure
Title: Moravská Třebová - budova č. 6, učební blok - rekonstrukce
Description: Předmětem plnění VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS2-2024-126 zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru stavby, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění dozoru projektanta, zajištění osoby koordinátora BOZP a zajištění řádného výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS).
Internal identifier: SpMO 74953/2025-1322
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Moravská Třebová – budova č. 6, učební blok – rekonstrukce