See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru de furnizare Soluție HCI pentru centrul de date tip 1
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție HCI pentru centrul de date tip 1”. Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 17 zile anterior datei limită de depunere oferte. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 5129783_2022_PAAPD1358071
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48626000 Clustering software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție HCI pentru centrul de date tip 1”. Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru 1 cpl. Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru 11 cpl. Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 cpl.; cantitatea maximă 6 cpl. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 15.222.600,00 lei fără TVA.