2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud beweegbare kunstwerken
Description: De gemeente Opsterland heeft besloten het benodigde dagelijks onderhoud (zowel preventief als correctief), het invullen van een storingsdienst en het invullen van de rol van installatieverantwoordelijke voor de werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van 18 beweegbare Kunstwerken middels onderhavige overeenkomst uit te besteden. Onderhavige overeenkomst bestaat uit deze werkomschrijving met bijlagen en de specificatie van de inschrijfsom. Deze werkomschrijving beschrijft de eisen, voorwaarden, verplichtingen, voorschriften etc. waar de werkzaamheden aan moeten voldoen. 0,01
Internal identifier: 2701
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 44212100 Bridge, 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 44212100 Bridge
Options:
Description of the options: De opdracht kan driemaal 2 jaar verlengd worden