See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Defibrilator i kamera, Grupa 1: Automatski eksterni defibrilator, Grupa 2: Termalna potražna kamera
Description: Defibrilator i kamera, Grupa 1: Automatski eksterni defibrilator, Grupa 2: Termalna potražna kamera, detalji navedeni u pripadajućim tehničkim specifikacijama
Internal identifier: SHEL-9/24
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Automatski eksterni defibrilator
Description: Automatski eksterni defibrilator, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: SHEL-9/24-1
Lot: LOT-0002
Title: Termalna potražna kamera
Description: Sukladno odredbama Tehničke specifikacije
Internal identifier: SHEL-9/24-2
Additional classification (cpv): 35125300 Security cameras