2. Procedure
Procedure
Title: MET Arénába eszközök beszerzése
Description: MET Aréna Székesfehérvár sportcsarnokba különböző eszközök beszerzése az alábbiakra vonatkozóan: 1 - Kamerák, informatikai-, audio eszközök rész vonatkozásában: jelen felhívásrészben összefoglalóan ismertetve, teljeskörűen a részre vonatkozó mennyiségeknél: 1/A: Kamerarendszer bővítése 13 db kamerával; 1/B: 2 db kültéri kamera (pollert figyelő); 1/C: mobil mikrofonhoz jelvevő erősítő rendszer- 2 db; 1/D: WIFI routerhez plusz 1db mobil kihelyezhető router és 1db switch, továbbá 1db laptop a tárgyalókhoz a vetítésekhez. 2 - Kordonok rész vonatkozásában: jelen felhívásrészben összefoglalóan ismertetve, teljeskörűen a részre vonatkozó mennyiségeknél: 2/A: 36 db reptéri kordon; 2/B: 20 db mobil fém kordon kültérre. 3- Szőnyegek, ponyvák rész vonatkozásában: jelen felhívásrészben összefoglalóan ismertetve, teljeskörűen a részre vonatkozó mennyiségeknél: 3/A: Szőnyegek és gumiszőnyegek a jégre és a jég köré; 3/B: Tűzoltó ponyva (többször használható)- 3 db. További információ a dokumentációban.
Previous notice: 139012-2026
Internal identifier: EKR001916072025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kamerák, informatikai-, audio eszközök
Description: - A: Kamerarendszer bővítése 13 db kamerával- minimálisan elvárt paraméterek, az egyenértékűség biztosított, azzal, hogy a meglévő IVS5 videomenedzsment rendszerrel szükséges a kompatibilitás: 1- Intellio II-BULLET-380V- mindösszesen 2 db: ILB-380-BL-V 8 MP felbontású, éjjel-nappali, kültéri, IR, cső kivitelű IP kamera, távvezérelhető objektívvel; 1/2,8" 8 MP szenzor; 120dB WDR; felbontás: 3840x2160 - 20 fps (3200x1800, 2688x1520, 1920x1080, 1280x720 - 25 fps); H264/H265; 0,005/0 Lux; beép 2- Intellio II-DOME-380V- mindösszesen 4 db: ILB-380-VD-V 8 MP felbontású, éjjel-nappali, kültéri, IR, dóm kivitelű IP kamera, távvezérelhető objektívvel; 1/2,8" 8 MP szenzor; 120dB WDR; felbontás: 3840x2160 - 20 fps (3200x1800, 2688x1520, 1920x1080, 1280x720 - 25 fps); H264/H265; 0,005/0 Lux; beép 3- Intellio II-DOME-340F- mindösszesen 7 db: ILB-340-VD-F 4 MP felbontású, éjjel-nappali, kültéri, IR, dóm kivitelű IP kamera, fix objektívvel; 1/3" 4 MP szenzor; 120dB WDR; max. felbontás 2688x1520 - 25 fps; H264/H265; 0,005/0 Lux; fix 2,8 mm objektív; 12V/5W, PoE 802.3af/6,5W; 30m IR megvilágítás 4- 2 portos felületszerelt RJ45 fali aljzat- 13 db; 5- AMP Cat.6A Keystone modul- 26 db; 6- Cat.6A/Cat.7 600 MHz kompaktkábel (F/FTP- 1 500 m; 7 MÜ-II d25- 110 m: Nyomvonal d25 védőcső csőbilinccsel falon kívül; 8 MÜ-II d25 fekete- 50 db: Nyomvonal d25 védőcső csőbilinccsel falon kívül,fekete 9 Cat.6A XG PiMF RJ-45 patchkábel, fehér LSZ- 26 db; 10 Szerelési apróanyag a rendszerhez szükségesen- 1 klt: Apró szerelési segédanyagok, rögzítőelemek, kötődobozok, jelölőcímkék, RJ45 csatlakozók, törésgátló stb. 11 Rácsos mennyezet bontás-visszaszerelés, a rendszerhez szükségesen- 1 ktg. 12 Tűzgátló tömítések a rendszerhez szükségesen- 1 ktg. 13 Emelőberendezés költsége- 1 ktg: A telepítéshez szükséges 1 db emelőkosarat Vevő biztosít, további emelőkosarat Eladó biztosít szükség esetén. 14 Dokumentáció készítés- 1 ktg: Megvalósulási dokumentáció bővítése az új végpontokkal 15 Réz végpont mérési jegyzőkönyv- 1 ktg: Réz hálózati végpontok mérése, címkézése és jegyzőkönyvezése kompletten 16 Szerelés, kivitelezés- 1 ktg: Nyomvonalak szükség szerinti kiépítése, védőcsövek telepítése, réz hálózati kábelezés behúzása, kifejtése rack oldalon, bekötés, végpontok telepítése, kamerák felszerelése, fizikai beállítása, bekötése 17 Beüzemelés, programozás, teszt- 1 ktg: Újonnan telepített kamerák felvétele és illesztése a meglévő IVS5 videomenedzsment rendszerhez, rögzítési és analitikai szabályok beállítása, szoftveres paraméterezés, képbeállítás, működési tesztek lefolytatása 18 Telephelyen kívüli költségek- 1 ktg: Kiszállási költség, projektszervezés Karakterkorlát okán folytatva a BT-300 mezőben- a II.2.14.) 4. alpontban. - B: 2 db kültéri kamera (pollert figyelő) A részletezett kamerák speciális telepítést és előkészítést igényelnek. Elhelyezésük miatt a kábelhálózat és a nyomvonalak kiépítése alpintechnikai megoldással kivitelezhető. 1 Intellio II-BULLET-380V- mindösszesen 2 db ILB-380-BL-V 8 MP felbontású, éjjel-nappali, kültéri, IR, cső kivitelű IP kamera, távvezérelhető objektívvel; 1/2,8" 8 MP szenzor; 120dB WDR; felbontás: 3840x2160 - 20 fps (3200x1800, 2688x1520, 1920x1080, 1280x720 - 25 fps); H264/H265; 0,005/0 Lux; beép Pollereknél 2- 2 portos felületszerelt RJ45 fali aljzat- 2 db 3 AMP Cat.6A Keystone modul- 4 db 4 Cat.6A/Cat.7 600 MHz kompaktkábel F/FTP- 220 m 5 MÜ-II d25- 70 m: Nyomvonal d25 védőcső csőbilinccsel falon kívül 6 Cat.6A XG PiMF RJ-45 patchkábel, fehér LSZ- : 6 db 7 Techson PoE switch- mindösszesen 1 db: Techson PoE switch távoli kamera bekötéséhez 8 Szerelési apróanyag- 1 klt: Apró szerelési segédanyagok, rögzítőelemek, kötődobozok, jelölőcímkék, RJ45 csatlakozók, törésgátló stb. 9 Dokumentáció készítés- 1 ktg: Megvalósulási dokumentáció bővítése az új végpontokkal 10 Réz végpont mérési jegyzőkönyv- 1 ktg: Réz hálózati végpontok mérése, címkézése és jegyzőkönyvezése kompletten 11 Szerelés, kivitelezés- 1 ktg: Nyomvonalak szükség szerinti kiépítése, védőcsövek telepítése, réz hálózati kábelezés behúzása, kifejtése rack oldalon, bekötés, végpontok telepítése, kamerák felszerelése, fizikai beállítása, bekötése 12 Leesés elleni stand építése- 2 alkalom 13 Beüzemelés, programozás, teszt- : 1 ktg. Újonnan telepített kamerák felvétele és illesztése a meglévő IVS5 videomenedzsment rendszerhez, rögzítési és analitikai szabályok beállítása, szoftveres paraméterezés, képbeállítás, működési tesztek lefolytatása 15 Szerelvények színre festése, segédanyaggal- 1 ktg: A felszerelendő eszközök előkészítése a helyszín esztétikai elvárásainak megfelelő módon 15 Alpintechnikai szerelés- 1 ktg: Alpintechnikával védőcsövek elhelyezése, gerendakapcsokkal való rögzítés magasban, acélszerkezeten 16 Telephelyen kívüli költségek- 1 ktg: Kiszállási költség - C: mobil mikrofonhoz jelvevő erősítő rendszer: karakterkorlátra tekintettel folytatva a BT-300 mezőben- a II.2.14.) 4. alpontban. - D: 1-1-1 db mobil kihelyezhető router (Microtic HAP AX3 vagy azzal egyenértékű), switch (GeNetix GN5- rendszerbe integrálása miatt nem kiváltható) és tárgyalóban kivetítésekhez megfelelő laptop (karakterkorlátra tekintettel folytatva a BT-300 mezőben- a II.2.14.) 4. alpontban) További információ a dokumentációban. Jelen hirdetményben mindegyik releváns terméknél, ahol konkrét terméknév került feltüntetésre, az alátámasztott, egyenértékű megajánlás elfogadott (lásd közbeszerzési dokumentáció), azzal, hogy a GeNetix GN5 switch nem kiváltható a rendszerbe integrálás szükségessége miatt, illetve a meglévő IVS5 videomenedzsment rendszerrel szükséges a kompatibilitása a megajánlott kameráknak.
Internal identifier: EKR001916072025/1
Additional classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Lot: LOT-0002
Title: Kordonok
Description: 2 - Kordonok rész: A: 36 db reptéri kordon: fekete szalagos kordon oszlop 2,4 m-es fekete szalaggal, 320mm talp, 920mm magas, 63mm átmérő- +- 5 % eltérés megengedett a méretek vonatkozásában, a szín preferált kizárólag. A kordon normál szalagkazettás kivitelű, 2.4m-t befogadó fekete szalagkazetta, 63mm átmérőjű kordonfejbe építhető, normál szalagos kordonoszlophoz ajánlott, rajta 3 oldalsó akasztóval (4 fejes). A szalagkazettákon a forgalmazó logója helyett/mellett egyedi logó legyen, pl.: MET Aréna logó; B: 20 db mobil fémkordon (kültéri használatra is alkalmas,1100X2500mm, hegesztett talp, kampóval, horganyzott kivitelű 19db függőleges pálcával- +- 5 % eltérés megengedett a méretek vonatkozásában). További információ a dokumentációban.
Internal identifier: EKR001916072025/2
Main classification (cpv): 34928200 Fences
Lot: LOT-0003
Title: Szőnyegek, ponyvák
Description: 3 - Szőnyegek, ponyvák: A: 12 db tekercs jégre, jég köré helyezhető gumiszőnyeg: tűzálló MOP (metro) mintás, csúszásmentes SBR anyagú gumiszőnyeg (keménysége: min. Shore A 65; szakítószilárdság: min. 3Mpa; hőmérséklet-tartomány: -25ºC - +70°C vagy kedvezőbb), szín: preferáltan szürke, Vastagság: 4 mm +/-0,6mm, gyártási tekercs szélesség: 1.200mm +/- 20mm, gyártási tekercs hossz: 10m+/-2%- a teljes mennyiség cca 144 m2 mindösszesen. B: Tűzoltó ponyva (többször használható)- 3 db mindösszesen: 2 db min. 8x10m-es és 1 db min. 6x8m-es. A ponyva(ák) elektromos rolba tűzesetéhez is alkalmas kialakítású. További információ a dokumentációban. Jelen hirdetményben mindegyik releváns terméknél, ahol konkrét terméknév/tulajdonság került feltüntetésre, az alátámasztott, egyenértékű megajánlás elfogadott (lásd közbeszerzési dokumentáció).
Internal identifier: EKR001916072025/3
Main classification (cpv): 39534000 Industrial carpeting