2. Procedure
Procedure
Title: Deltagarhanterings- och abstractsystem
Description: IT-system för deltagarhantering i samband med akademiska konferenser. Systemet ska ha tillhörande betalningsfunktion och ett abstractsystem som komplement. Ramavtalet ger också Beställaren möjlighet att avropa konsulttimmar för utveckling av systemet. Notera att tidsplanen är preliminär och kan komma att ändras.
Internal identifier: V 2026/103
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48219300 Administration software package
Additional classification (cpv): 48332000 Scheduling software package, 48333000 Contact management software package, 48445000 Customer Relation Management software package