See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Opremanje poduzetničkih inkubatora Sisak Smart Silver i Glina Smart
Description: Opremanje poduzetničkih inkubatora Sisak Smart Silver i Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opremanje namještajem i osnovnom opremom poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Description: Opremanje namještajem i osnovnom opremom poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Internal identifier: 6/26 JN-1
Lot: LOT-0002
Title: Opremanje namještajem i osnovnom opremom poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Description: Opremanje namještajem i osnovnom opremom poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN-2
Lot: LOT-0003
Title: Opremanje računalima i uređajima za kopiranje poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Description: Opremanje računalima i uređajima za kopiranje poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Internal identifier: 6/26 JN-3
Additional classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Lot: LOT-0004
Title: Opremanje računalima i uređajima za kopiranje poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Description: Opremanje računalima i uređajima za kopiranje poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN-4
Lot: LOT-0005
Title: Opremanje multimedijskom opremom poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Description: Opremanje multimedijskom opremom poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Internal identifier: 6/26 JN-5
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Lot: LOT-0006
Title: Opremanje interaktivnim stolom poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Description: Opremanje interaktivnim stolom poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN-6
Additional classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
Lot: LOT-0007
Title: Nabava i instaliranje opreme video nadzora i kontrole ulaza poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Description: Nabava i instaliranje opreme video nadzora i kontrole ulaza poduzetničkog inkubatora Sisak Smart Silver
Internal identifier: 6/26 JN-7
Additional classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Lot: LOT-0008
Title: Nabava i instaliranje opreme video nadzora i kontrole ulaza poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Description: Nabava i instaliranje opreme video nadzora i kontrole ulaza poduzetničkog inkubatora Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN-8
Lot: LOT-0009
Title: Prilagodba ureda za rad osoba s motoričkim poteškoćama u Poduzetničkom inkubatoru Sisak Smart Silver
Description: Prilagodba ureda za rad osoba s motoričkim poteškoćama u Poduzetničkom inkubatoru Sisak Smart Silver
Internal identifier: 6/26 JN-9
Additional classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled
Lot: LOT-0010
Title: Prilagodba ureda za rad osoba s motoričkim poteškoćama u Poduzetničkom inkubatoru Glina Smart
Description: Prilagodba ureda za rad osoba s motoričkim poteškoćama u Poduzetničkom inkubatoru Glina Smart
Internal identifier: 6/26 JN-10