2. Procedure
Procedure
Title: Profilprodukter
Description: Upphandlingen avser profilprodukter till Jönköpings kommun som ska användas för att marknadsföra kommunen.
Internal identifier: 2026_22-196
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 18530000 Presents and rewards, 22000000 Printed matter and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Intern identifierare: 2026_22-196
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000