2. Procedure
Procedure
Title: Mezinárodní akcelerátor
Description: Předmětem Veřejné zakázky je poskytování služeb mezinárodního akcelerátoru pro zadavatele. Konkrétní nastavení služeb akcelerátoru mimo minimální parametry plnění bude předmětem jednání s účastníky v rámci jednacího řízení s uveřejněním. Zadavatel předpokládá níže uvedený rozsah základních služeb mezinárodního akcelerátoru: -Akcelerace startupů -Mentoring -Organizace akcí (konference, hackathony, workshopy apod.), realizace/podpora pilotních projektů s partnery -Networking -Aktivní zapojení regionálních stakeholderů (akademická, veřejná nebo podnikatelská sféra) -Přístup k mezinárodním investorským sítím a již existujícímu ekosystému vybraného dodavatele -Inkubační služby pro zahraniční startupy -Expertní podpora napříč životním cyklem startupu -Zapojení do globálních inovačních sítí -Rozvoj podnikání a získávání financování -Provozování fyzické infrastruktury (coworking) -Získávání a nábor talentů do Zlínského kraje Cílová skupina mezinárodního akcelerátoru: -Začínající a rané startupy (lokální i zahraniční) -Startupové týmy vedené zahraničními zakladateli -Spin-offy z univerzit a výzkumných institucí -Týmy s inovačním konceptem Délka a harmonogram akceleračního programu: -Tříletý akcelerační program s možností rozšíření na další cyklus, viz níže -Požadovaný počet běhů programu za rok (např. min. 2 výzvy za rok) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku, a to ve vztahu k rozsahu služeb, kdy po skončení tříletého akceleračního programu může dojít k rozšíření na další cyklus v délce až tří let. Ke změně závazku může dojít na základě výzvy zadavatele. Podrobnosti mechanismu spuštění vyhrazené změny závazku budou součástí návrhu smlouvy. Poskytování služeb bude zahrnovat také související reporting a součinnost vůči zadavateli v rozsahu stanoveném zadávacími podmínkami. Blíže viz Výzva k žádosti o účast a zadávací podmínky.
Internal identifier: Mezinárodní akcelerátor
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Popis jednotlivých fází zadávacího postupu je obsažen ve Výzvě k žádosti o účast a zadávacích podmínkách.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79411100 Business development consultancy services
Additional classification (cpv): 66122000 Corporate finance and venture capital services, 80521000 Training programme services, 79998000 Coaching services, 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku, a to ve vztahu k rozsahu služeb, kdy po skončení tříletého akceleračního programu může dojít k rozšíření na další cyklus v délce až tří let. Ke změně závazku může dojít na základě výzvy zadavatele. Podrobnosti mechanismu spuštění vyhrazené změny závazku budou součástí návrhu smlouvy.