2. Procedure
Procedure
Title: Bateriilor cu butelii de oxigen, inclusiv instalare și servicii conexe
Description: Bateriilor cu butelii de oxigen, inclusiv instalare și servicii conexe
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44612100 Gas cylinders