2. Procedure
Procedure
Title: Obsługa techniczna i konserwacja budynków kompleksu BUW: Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie, SAT przy ul. Dobrej 68/70 w Warszawie i Artes Liberales przy ul. Dobrej 72 w Warszawie wraz z urządzeniami, instalacjami i wyposażeniem oraz z wykonaniem prac zabezpieczających w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się skutków awarii przez okres 36 miesięcy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna i konserwacja budynków kompleksu BUW: budynku Biblioteki Uniwersyteckiej położnej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie, budynku SAT położonego przy ul. Dobrej 68/70 w Warszawie i budynku Artes Liberales przy ul. Dobrej 72 w Warszawie, wraz z urządzeniami, instalacjami i wyposażeniem oraz z wykonaniem prac zabezpieczających w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się skutków awarii. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” wraz z załącznikami stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: POUZ-361/12/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. Wymagany termin realizacji zamówienia - umowa zostanie zawarta na okres 36 miesięcy (lub do wyczerpania kwoty, na którą zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe) liczony od dnia wejścia umowy w życie. Umowa wejdzie w życiu w następnym dniu po jej podpisaniu. 2. Zamawiający po zakończeniu terminu realizacji umowy, o którym mowa w ust. 1, przewiduje możliwość wznowienia zamówienia na zasadach określonych umowie. 3. Minimalny okres, na który uruchomione zostanie pojedyncze wznowienie wynosi 3 miesiące. Zamawiający może uruchamiać wznowienia wielokrotnie, maksymalna liczba miesięcy realizacji zamówienia w ramach wznowień wynosi 12 miesięcy. 4. Wznowienie będzie polegać na wykonywaniu tych samych usług przewidzianych w umowie. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania wznowienia zamówienia lub jego części. 6. Wykonawca, zawierając umowę, wyraża zgodę na realizację wznowienia. 7. Szczegółowe warunki dokonania wznowienia zamówienia zostały określone we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ.