2. Procedure
Procedure
Title: Kontorsväxter RFI
Description: Hyra kontorsväxter och kopplat serviceavtal
Internal identifier: A319.165/2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03451000 Plants