2. Procedure
Procedure
Title: Maai- en Groenonderhoud en Calamiteitenbestrijding
Description: De huidige overeenkomst loopt af en eventuele verlengingen zijn niet mogelijk. Dit is de aanleiding om een nieuwe aanbestedingsprocedure te gaan starten. Het taakstellend budget bedraagt € 18.000.000
Internal identifier: 2026-Z5240
Type of procedure: Competitive dialogue
Main features of the procedure: Een procedure waarin de selectie- en gunningsfase twee aparte fases zijn omdat: - De markt met potentiële opdrachtnemers die meedingen met deze Europese aanbesteding naar verwachting relatief groot is - De administratieve last om in te schrijven is voor ondernemers relatief groot. Met een concurrentiegerichte dialoog procedure beoogt WL de administratieve lasten voor ondernemers zoveel mogelijk te beperken door selectie toe te passen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel noord A Maasduinen
Description: Zie selectieleidraad Tussen € 3.400.000 en € 4.500.000 per jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Als optionele scope voor alle percelen geldt: •Bestrijding van invasieve exoten •Baggeren van watergangen, regenwaterbuffers en bij zandvangen en stuwen •Civiel onderhoud: Eenvoudigere civieltechnisch onderhoud, zoals profielonderhoud aan stapelmuren en taluds (herstelwerk) en het doorspuiten van duikers.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel noord B - Pelen
Description: Zie selectieleidraad tussen € 3.200.000 tot € 4.200.000 per jaar
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel zuid A - Maasplassen en noordelijk deel van Mijnstreek
Description: Zie selectieleidraad Tussen € 3.000.0000 en € 4.000.000 per jaar
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel zuid B - Heuvelland en zuidelijk deel van Mijnstreek
Description: Zie selectieleidraad Tussen de € 3.000.000 en € 3.900.000 per jaar
Internal identifier: 4