354327-2026 - Planning
Czechia – Network components – Dodávka zařízení pro bezpečnostní monitoring technologické sítě ČT, detekci a reakci kybernetických hrozeb 2026
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka zařízení pro bezpečnostní monitoring technologické sítě ČT, detekci a reakci kybernetických hrozeb 2026
DescriptionŘešení pro bezpečnostní monitoring a kompletní bezpečnostní analýzu síťového provozu technologických sítí ČT, a detekci kybernetických hrozeb v síti ČT a možnost reakce na tyto hrozby. Jedná se o řešení pro bezp. monitoring ICT a OT (Operational Technology) - Praha. Více bude uvedeno v ZD.
Internal identifier21_OŘ
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32422000 Network components
5. Lot
LotLOT-0001