354361-2026 - Competition
Latvia – Construction work – Būvdarbi būvprojektā “Jēkabpils reģionālās slimnīcas virtuves ēkas (kadastra Nr.56010021214010) un noliktavas ēkas tuneļa (kadastra Nr.56010021214009) pārbūve”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleBūvdarbi būvprojektā “Jēkabpils reģionālās slimnīcas virtuves ēkas (kadastra Nr.56010021214010) un noliktavas ēkas tuneļa (kadastra Nr.56010021214009) pārbūve”
DescriptionBūvdarbi būvprojektā “Jēkabpils reģionālās slimnīcas virtuves ēkas (kadastra Nr.56010021214010) un noliktavas ēkas tuneļa (kadastra Nr.56010021214009) pārbūve”
Internal identifierJRS2026/20P
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0000