See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Proiectare si furnizare batardouri etansare Baraj Vaduri
Description: Se va proiecta, confectiona si furniza un set compus din 4 bucati batardouri de etansare aferente baraj Vaduri in vederea achizitionarii si inlocuirii acestora, conform cerintelor din Caietul de sarcini nr. 122650/11.11.2025. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari – in a 13-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Se va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de op.ec. in termenul limita de 18 zile enuntat anterior.
Internal identifier: 13267213/2025/M116
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44212320 Miscellaneous structures
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Se va proiecta, confectiona si furniza un set compus din 4 bucati batardouri de etansare aferente baraj Vaduri in vederea achizitionarii si inlocuirii acestora, conform cerintelor din Caietul de sarcini nr. 122650/11.11.2025.
Internal identifier: 1