2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht betreffende de uitvoering en verspreiding van een informatiecampagne over de taken van het Instituut voor de gelijkheid van vrouwen en mannen in geval van discriminatie op grond van geslacht en gender
Description: Deze opdracht betreft de uitvoering en verspreiding tussen 01/10/2026 en 01/11/2027 van een voorlichtingscampagne over de taken van het Instituut voor de gelijkheid van vrouwen en mannen in geval van discriminatie op grond van een beschermd criterium, zoals geslacht of gender. Deze campagne heeft tot doel het grote publiek te informeren over de vormen die discriminatie op basis van geslacht of gender kan aannemen en de bekendheid bij het grote publiek te vergroten over de hulp die het Instituut kan bieden bij deze vormen van discriminatie. De productie van het materiaal en de uitvoering van de acties maken deel uit van deze opdracht.
Internal identifier: IEFH.CONV.2026-021
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IEFH.CONV.2026-021 - 1
Internal identifier: 1