2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van toestel voor intra-operatieve beeldvorming en navigatiesysteem
Description: Via deze opdracht wenst het UZ Leuven over te gaan tot de aankoop van een geavanceerd systeem voor intra-operatieve beeldvorming en een navigatiesysteem (image guided surgery system). De nieuwe apparatuur zal worden gebruikt bij chirurgische ingrepen aan de schedel en wervelkolom door neurochirurgen, orthopedisch chirurgen, traumachirurgen en maxillofaciale chirurgen. Het systeem moet in staat zijn om beeldvorming met hoge resolutie te leveren voor zowel wervelkolom- als schedeloperaties. Het systeem moet realtime beeldvorming toelaten om chirurgen te ondersteunen tijdens complexe procedures. Toepassingen omvatten chirurgie voor wervelkolomdeformiteiten, degeneratieve en traumatische wervelkolomchirurgie, schedelbasis chirurgie, deep brain stimulation (DBS), stereotactische biopsie, enz. Met het oog op de toekomst zal ook de compatibiliteit / beschikbaarheid van een robotsysteem voor spinale toepassingen, DBS, stereotactische biopsiename,… mee worden beoordeeld. Dit robotsysteem maakt evenwel geen deel uit van deze aankoop. Graag maximale inlichtingen: met welke navigatiesystemen is de robot compatibel, financiële randvoorwaarden, technische specs,…).
Internal identifier: PPP0WC-752/6390/P8865
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Vermits de nieuwe apparatuur tegen eind 2026 operationeel moet zijn, wordt deze publicatie als hoogdringend behandeld.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: P8865_1