354442-2026 - Competition
Spain – Museum services – Projecte museogràfic per a l'espai Homilies d'Organyà
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleProjecte museogràfic per a l'espai Homilies d'Organyà
Descriptionl'adaptació de l'espai de l'edifici de les Homilies per a confeccionar una exposició permanent sobre la història de la llengua, i un espai per reivindicar la llengua d’un país; donar a conèixer i difondre la informació essencial sobre els orígens de la llengua catalana; fer un viatge pels principals èxits i també per les seves vicissituds al llarg de la seva història mil·lenària i reivindicar la seva vigència, vitalitat i futur, després de més d’un mil·lenni d’història. Tot plegat mitjançant un espectacle immersiu i elements interactius.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 92521000 Museum services
5. Lot
LotLOT-0000