2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst All Risk Electronics verzekering
Description: Raamovereenkomst All Risk Elektronica - 2027
Internal identifier: DP-A-C00846
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DP-A-C00846 - 1
Description: Digipolis zet deze opdracht in de markt voor Digipolis, Stan en de stad Antwerpen. De electronica bevindt zich op de locaties van de verschillende entiteiten van de stad, Stan, digipolis en Politie Zone Antwerpen. Digipolis wordt in deze opdracht ondersteund door een verzekeringsmakelaar die gegund werd onder opdracht Raamovereenkomst voor consultancy verzekeringen GAC_2024_02999_1_001 door de stad Antwerpen.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services