354461-2026 - Competition
Hungary – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – Kadét formaruházat beszerzése 2026-2028.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kadét formaruházat beszerzése 2026-2028.
Description: Adásvételi keretszerződés: „Kadét formaruházat beszerzése 2026-2028.” tárgyban, - Teljes mennyiség: Keretösszeg: nettó 7.086.614.172, - HUF (bruttó 8.999.999.997, - HUF) Keretösszeg tervezett éves felhasználása: 2026. évre: nettó 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF keretösszegig 2027. évre: nettó 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF 2028. évre: 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF keretösszegig (Azzal, hogy Vállalkozó részéről végteljesítésre 2028 november 15. kerülhet sor.) Ajánlatkérő a keretösszeg 13 %-ának felhasználására vállal kötelezettséget, a szerződés teljes időtartamára vetítve. A keretösszeg ezt meghaladó lehívásának elmaradásából Részvételre Jelentkező semmilyen igényt nem támaszt Ajánlatkérővel szemben. Tervezett mennyiség: Kadét zubbony: 2026 évre: 10650db, 2027 évre: 9262db, 2028 évre: 8055db Kadét nadrág: 2026 évre: 10652db, 2027 évre: 9261db, 2028 évre: 8055db 20M gyakorló póló: 2026 évre: 24000db, 2027 évre: 20870db, 2028 évre: 18150db Kadét softshell kabát: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét polár pulóver: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5102db Kadét polár sapka: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Nedvszívó kendő(sál): 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Barett sapka: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét hevederöv: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét bakancs: 2026 évre: 6783pár 2027 évre: 5898pár, 2028 évre: 5221pár Téli gyakorló kesztyű softshell: 2026 évre: 6750pár 2027 évre: 5870pár, 2028 évre: 5101pár Kadét hátizsák 36l: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett kadét barettsapka jelvény: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett kadét évfolyamjelzés: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett tanári jelzés: 2026 évre: 750db 2027 évre: 561db, 2028 évre: 570db Kadét felirat: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5104db
Internal identifier: 1-144/2025
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Az ajánlat elbírálása a Vbt. 61. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás értékelési szempont szerint történik.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Additional classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Adásvételi keretszerződés: „Kadét formaruházat beszerzése 2026-2028.” tárgyban, - Teljes mennyiség: Keretösszeg: nettó 7.086.614.172, - HUF (bruttó 8.999.999.997, - HUF) Keretösszeg tervezett éves felhasználása: 2026. évre: nettó 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF keretösszegig 2027. évre: nettó 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF 2028. évre: 2.362.204.724- HUF; bruttó 2.999.999.999, - HUF keretösszegig (Azzal, hogy Vállalkozó részéről végteljesítésre 2028 november 15. kerülhet sor.) Ajánlatkérő a keretösszeg 13 %-ának felhasználására vállal kötelezettséget, a szerződés teljes időtartamára vetítve. A keretösszeg ezt meghaladó lehívásának elmaradásából Részvételre Jelentkező semmilyen igényt nem támaszt Ajánlatkérővel szemben. Tervezett mennyiség: Kadét zubbony: 2026 évre: 10650db, 2027 évre: 9262db, 2028 évre: 8055db Kadét nadrág: 2026 évre: 10652db, 2027 évre: 9261db, 2028 évre: 8055db 20M gyakorló póló: 2026 évre: 24000db, 2027 évre: 20870db, 2028 évre: 18150db Kadét softshell kabát: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét polár pulóver: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5102db Kadét polár sapka: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Nedvszívó kendő(sál): 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Barett sapka: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét hevederöv: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Kadét bakancs: 2026 évre: 6783pár 2027 évre: 5898pár, 2028 évre: 5221pár Téli gyakorló kesztyű softshell: 2026 évre: 6750pár 2027 évre: 5870pár, 2028 évre: 5101pár Kadét hátizsák 36l: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett kadét barettsapka jelvény: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett kadét évfolyamjelzés: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5100db Hímzett tanári jelzés: 2026 évre: 750db 2027 évre: 561db, 2028 évre: 570db Kadét felirat: 2026 évre: 6750db 2027 évre: 5870db, 2028 évre: 5104db 1. AK felhívja a RJ figyelmét, hogy Vbt. 51. § (3) bekezdése alapján a RJ nem tehetnek ajánlatot. Az ajánlatot tartalmazó részvételi jelentkezés a Vbt. 58. § (3) bekezdése alapján érvénytelen. 2. A beszerzési eljárás AKje a Védelmi Beszerzési Ügynökség Zrt. AK tájékoztatja a gazdasági szereplőket, hogy a Vbt. 12. § (2) bekezdés alapján AK a beszerzési eljárást a Magyar Honvédség Logisztikai Támogató Parancsnokság (továbbiakban MH LTP), valamint a Magyar Honvédség Anyagellátó Raktárbázis (továbbiakban: MH ARB) javára eljárva, önállóan folytatja le. A szerződés aláírására az MH LTP képviselője jogosult. 3. AK a Vbt. 34. § (2) bekezdése alapján előírja, hogy az érvényes részvételi jelentkezés feltétele a Részvételi Dokumentáció (továbbiakban: RD) részvételi jelentkezésenként legalább egy RJ általi átvétele vagy elektronikus úton történő elérése. RJ a Részvételi dokumentációt a beszerzes@vbuzrt.hu email címen igényelheti AK-től az alábbi adatok megadásával: RJ, vagy a részvételre jelentkezésben megjelölt AV cég pontos neve, telephelye, adószáma, levelezési címe, email címe, telefon és fax száma, a cégjegyzésre jogosult neve. A műszaki leírást, a kötelező nyilatkozatokat és az átláthatósági nyilatkozat mintáját a RD tartalmazza.
Options:
Description of the options: Nem megújítható.