354641-2026 - Competition
Romania – Tanks – HABE – 3 loturi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleHABE – 3 loturi
DescriptionHABE – 3 loturi, conform specificațiilor caietului de sarcini. Lot 1 - Habă metalică 30 mc cu dispersor cu doua compartimente - Habă metalică 10 mc cu dispersor Lot 2 - Habă metalică 30 mc cu capac cu doua compartimente - Habă metalică 10 mc cu capac Lot 3 - Habă etalonare 1 mc Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Entitatea contractantă va răspunde in mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare cu 11 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP semnata cu semnatura electronica extinsa. (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier14056826/2026/ P1061, P4311, P4312, P4313, P4314 / RGZ_P_219_SED
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44611000 Tanks
5. Lot
LotLOT-0001
TitleLot 1 - Habă metalică 30 mc cu dispersor cu doua compartimente - Habă metalică 10 mc cu dispersor
Descriptionconform caietului de sarcini
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleLot 2 - Habă metalică 30 mc cu capac cu doua compartimente - Habă metalică 10 mc cu capac
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleLot 3 - Habă etalonare 1 mc
Internal identifier3