2. Procedure
Procedure
Title: VIVES Raamovereenkomst Software broker
Description: Vives wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van diverse licenties en/of software om de medewerkers en de werking binnen de organisatie van hogeschool Vives te ondersteunen. Hiervoor zal de raamovereenkomst gesloten worden met meerdere inschrijvers “brokers”. Na het sluiten van de raamovereenkomst zal iedere deelopdracht het onderwerp vormen van een mini-competitie volgens de bepalingen van deze opdracht. Het aanstellen van een softwarebroker moet ervoor zorgen om VIVES te ontzorgen om op een snelle en efficiënte manier software aan te kopen en te ondersteunen in het operationeel beheer hiervan, inclusief renewals, updates, … met alle administratieve ondersteuning (waaronder vb. bijhouden van de inventaris, licentie keys etc).
Internal identifier: PPP0CW-1614/6090/2026/044
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/044_1