2. Procedure
Procedure
Title: Vanasadama ja Paldiski Lõunasadama territooriumite koristusteenus 2026-2030
Description: Hange on jaotatud kaheks osaks: osa 1 Vanasadam ja osa 2 Paldiski Lõunasadam. Riigihanke osa 1 esemeks on aastaringselt territooriumi puhastus- ja koristusteenuse ning haljastusteenuse osutamine Vanasadamas perioodil 2026 - 2030 ja osa 2 esemeks on aastaringselt territooriumi puhastus- ja koristusteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas perioodil 2026 - 2030. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja koristuse mahud lisades 4.1 - 4.3 (osa 1) ja 5.1 - 5.2 (osa 2). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309710-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90611000 Street-cleaning services
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 77312100 Weed-killing services, 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vanasadam
Description: Riigihanke osa 1 esemeks on aastaringselt territooriumi puhastus- ja koristusteenuse ning haljastusteenuse osutamine Vanasadamas perioodil 2026 - 2030. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja koristuse mahud lisades 4.1 - 4.3. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309710-0001
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77312100 Weed-killing services, 90620000 Snow-clearing services
Lot: LOT-0002
Title: Paldiski Lõunasadam
Description: Riigihanke osa 2 esemeks on aastaringselt territooriumi puhastus- ja koristusteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas perioodil 2026 - 2030. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja koristuse mahud lisades 5.1 - 5.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309710-0002
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90620000 Snow-clearing services