2. Procedure
Procedure
Title: Overslag, transport en vermarkting OPK in de gemeenten Haarlem en Zandvoort
Description: De aanbesteding betreft het transport, de overslag en de vermarkting van het door Spaarnelanden ingezamelde OPK. De te leveren diensten per onderdeel betreffen: 1. Het bieden van een vergunde en nabijgelegen overslag locatie voor het door Spaarnelanden ingezamelde OPK. 2. Het eventuele natransport van het OPK. 3. Het vermarkten van het OPK. Het verwachte volume bedraagt circa 7.000 ton per jaar. Voor de maximale contractduur van vijf (5) jaar resulteert dit in een totaal verwacht tonnage van circa 35.000 ton. De tonnage geldt voor Haarlem en Zandvoort samen en is inclusief bedrijfsafval.
Internal identifier: TN588706
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 30197600 Processed paper and paperboard, 90511400 Paper collecting services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één contractant voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal te verlengen. Een eerste verlenging van maximaal twee (2) jaar en daarna nogmaals een verlenging van maximaal één (1) jaar, indien Opdrachtgever tijdens de contractevaluatie te kennen heeft gegeven dat hij deze overeenkomst wenst te continueren. De beoogde ingangsdatum is 1 januari 2027.