2. Procedure
Procedure
Title: Klātienes pasākums – jaunā Sociālā integrācijas valsts aģentūras kompetenču attīstības centra atklāšana
Description: Klātienes pasākums – jaunā Sociālā integrācijas valsts aģentūras kompetenču attīstības centra atklāšana
Internal identifier: LRLM2026/25
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0001