2. Procedure
Procedure
Title: Afsluiten van een verzekeringspolis “Burgerlijke Aansprakelijkheid Uitbating en Beroepsaansprakelijkheid” voor Haven van Antwerpen-Brugge nv en haar dochtervennootschappen
Description: Haven van Antwerpen-Brugge nv van publiek recht (hierna “POAB”) wenst haar verzekeringspolis “Aansprakelijkheid Uitbating, na levering van producten, werken of diensten, beroepsaansprakelijkheid en rechtsbijstand” te vernieuwen. Ook de dochtervennootschappen van POAB zullen onder de toepassing van de polis vallen.
Internal identifier: PPP0B3-19715/6698/B11362
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66511000 Life insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: B11362_1