2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu gospodarczego i sprzętu POIN dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku.
Description: Opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 3 i 4 do SWZ - zestawienie cenowe/opis przedmiotu zamówienia
Internal identifier: 38/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa sprzętu gospodarczego
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ zestawienie cenowe/opis przedmiotu zamówienia
Internal identifier: 38/2026 - zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa sprzętu POIN
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ zestawienie cenowe/opis przedmiotu zamówienia
Internal identifier: 38/2026 - zadanie 2
Main classification (cpv): 44421000 Armoured or reinforced safes, strongboxes and doors