2. Procedure
Procedure
Title: Bestrijding Japanse Duizendknoop 2026 – 2030’
Description: De raamovereenkomst omvat maatregelen voor het bestrijden van de Japanse Duizendknoop binnen de gemeente Amersfoort. De uitvoering van de opdracht bestaat uit het uitvoeren van bestrijdingsmaatregelen voor de Japanse Duizendknoop (JDK). De opdracht is verdeeld in 2 percelen: Perceel 1: bestrijding Japanse Duizendknoop door middel van het zeven van grond Perceel 2: bestrijding Japanse duizendknoop door heetwater Alleen Perceel 1 is onderwerp van deze aanbesteding. Zie bestek.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77312100 Weed-killing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging.