Description of the procurement
In cadrul contractului de proiectare si executie vor fi realizate urmatoarele categorii de activitatii:
A. Activitatea de proiectare
Activitatea presupune dar nu se rezuma la :
2. Reabilitarea camine de bransament prin inlocuire- camine si si contoare ;