360348-2026 - Competition
Hungary – Chemical products – Vegyszerek és fogyóeszközök beszerz. DBR keretében
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleVegyszerek és fogyóeszközök beszerz. DBR keretében
DescriptionAjánlatkérő dinamikus beszerzési rendszert (DBR) hoz létre, melynek tárgya vegyszerek és fogyóeszközök beszerzése. Ajánlatkérő a felhívás BT-24 (II.2.4.) pontjában, illetve a közbeszerzési dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek beszerzése érdekében DBR-t kíván létrehozni. A Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján Ajánlatkérő a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi elérhetővé.
Internal identifierEKR002488952025
Type of procedureOther multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 24000000 Chemical products
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionDinamikus beszerzési rendszer létrehozása az alábbi 3 fő kategóriákban: LABORATÓRIUMI FOGYÓANYAGOK, FELSZERELÉSEK 1. Üvegeszközök 2. Műanyag laboreszközök 3. Gumi- és műanyag termékek 4. Porcelán eszközök 5. Fém eszközök 6. Robotok és egyéb műszerek, gépek kopó és egyszerhasználatos alkatrészei 7. Alapfémek és kapcsolódó termékek 8. Speciális mintavételi eszközök fémből, műanyagból 9. Egyéb laboratóriumi munkafolyamathoz szükséges felszerelések fogyóeszközök 10. Papír és textiláru 11. Irodai és nyomdai kellékek 12. Speciális tisztítószerek és tisztítóeszközök 13. Egyéb laboratóriumi munkafolyamathoz szükséges felszerelések fogyóeszközök 14. Egyszer használatos élelmezési kellékek 15. Orvosi felszerelések 16. Rendőrségi felszerelések MUNKARUHÁZAT ÉS MUNKARUHÁZATI KIEGÉSZÍTŐK i. Védőruházat ii. Eldobható gumikesztyűk iii. Szűrőmaszkok iv. Egyéb munkavédelmi eszközök v. Védőfelszerelések VEGYSZEREK I. Általános felhasználási célú vegyszerek II. Speciális vegyszerek III. DNS feltáráshoz, mennyiségi meghatározáshoz, és kimutatáshoz szükséges reagensek IV. Testváladékok és szövetek azonosítását célzó reagensek és gyorstesztek V. Testváladékok, szövetek elválasztásához szükséges reagensek VI. Kalibráló oldatok, reagensek VII. Biorobotok működéséhez használatos pufferek, reagensek VIII. Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek IX. Cianidok, cián-oxidok, cianátok, szilikátok, borátok, perborátok, szervetlen savak sói X. Gázok XI. Ipari monokarbon zsírsavak XII. Kőolaj és párlatok XIII. Különleges célú vegyipari termékek XIV. Reagensek és kontrasztanyagok XV. Vegyipari termékek Felhívjuk a figyelmet, hogy a főbb kategóriák kizárólag tájékoztatás céljával kerültek felsorolásra a beszerzés tárgyának felmérése érdekében. A beszerzési tárgyak bővebben a beszerzés tárgyairól szóló tájékoztatóban kerülnek kifejtésre. Ajánlatkérő az egyes kategóriákon belül a felmerülő igényeknek megfelelően a beszerezni kívánt termé(ke)k pontos műszaki leírását és szerződéses feltételeit a DBR-ben részt vevők számára a DBR ajánlattételi szakaszaiban, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlattétel lehetőséget határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. Ajánlatkérő a DBR-t 36 hónapra kívánja létrehozni, mely időszakra tervezett beszerzések összértéke nettó 1 000 000 000 Ft. AK jelezni kívánja, hogy nem vállal lehívási kötelezettséget a tájékoztató műszaki leírásban, illetve az eljárást megindító felhívásban foglalt becsült összérték tekintetében. Ajánlatkérő a felmerült igényei szerint tervezetten negyedévente kíván egy vagy több ajánlattételi szakaszt indítani, fenntartva a jogot, hogy ettől gyakrabban is küldjön ajánlattételi felhívást. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje nettó 8 000 000 HUF. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (4) bekezdésének megfelelően az alkalmassági feltételeknek megfelelő minden részvételre jelentkezőt felvesz a DBR-be, az ajánlattételre felhívandó részvételre jelentkezők számát nem korlátozza.
Internal identifierEKR002488952025/1
Additional classification (cpv): 24100000 Gases, 24300000 Basic inorganic and organic chemicals, 15994200 Filter paper, 18140000 Workwear accessories, 18424300 Disposable gloves, 19500000 Rubber and plastic materials, 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags, 22900000 Miscellaneous printed matter, 30192000 Office supplies, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 35113000 Safety equipment, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 39225720 Jars, 39226200 Carboys and flasks, 39563100 Textile wadding, 09130000 Petroleum and distillates, 19520000 Plastic products, 30192300 Ink ribbons, 30192800 Self-adhesive labels, 32354800 Cling film, 33140000 Medical consumables, 33793000 Laboratory glassware, 39221260 Mess tins, 39830000 Cleaning products, 18141000 Work gloves, 18142000 Safety visors, 18143000 Protective gear, 33141116 Dressing packs, 33700000 Personal care products, 24316000 Distilled water, 33696000 Reagents and contrast media, 33696500 Laboratory reagents, 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products