36209-2026 - Result
Belgium – Guard services – Contract voor het inhuren van bewakingsdiensten - onthaaldiensten
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Contract voor het inhuren van bewakingsdiensten - onthaaldiensten
Description: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging bij de aanvang van de procedure betreffende het afsluiten van een contract voor het inhuren van bewakingsdiensten - onthaaldiensten.
Internal identifier: OA 2815 - Security
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OA 2815 - Security - 1
Description: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging bij de aanvang van de procedure betreffende het afsluiten van een contract voor het inhueren van bewakingsdiensten - onthaaldiensten.
Internal identifier: 1