2. Procedure
Procedure
Title: Microsoft licenties en aanverwante dienstverlening OWO-gemeenten
Description: Microsoft licenties en aanverwante dienstverlening OWO-gemeenten De omvang van de aanbesteding is beschreven in de offerteaanvraag
Internal identifier: OWO/MS365/2024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Microsoft licenties en aanverwante dienstverlening
Description: Microsoft licenties en aanverwante dienstverlening
Internal identifier: 1