363681-2025 - Result
Belgium – Cleaning services – 2024-038 - Raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren, inclusief ramenschoonmaak
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 2024-038 - Raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren, inclusief ramenschoonmaak
Description: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,…
Internal identifier: 2024-038 RC Schoonmaak
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services, 90911200 Building-cleaning services, 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2024-038 - 1 - Schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren
Description: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: Rabot – Blaisantvest/Brugsepoort-Rooigem/Mariakerke Bloemekeswijk/Sluizeken-Tolhuis-Ham Binnenstad/Elisabethbegijnhof-Prinsenshof/Muide-Meulestede-Afrikalaan/Sint-Amandsberg
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Lot: LOT-0002
Title: 2024-038 - 2 - Schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren
Description: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: Dampoort/Ledeberg/Gentbrugge/Oud-Gentbrugge Nieuw-Gent/UZ Stationsbuurt Noord/Watersportbaan-Ekkergem
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 2024-038 - 3 - Ramenschoonmaak
Description: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: volledig patrimonium Thuispunt Gent
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services