363963-2020 - ResultRomania-Bucharest: Cubicles
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Celule duble
Reference number: 2019/00659
II.1.2.
Main CPV code
44211200 Cubicles
II.1.4.
Short description
Achizitie Celule duble pentru E-Distributie Muntenia SA
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a candidaturilor este de 20 zile. In masura in
Care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, entitatea
Contractanta va raspunde in mod clar si complet in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a candidaturilor/ solicitarilor de participare (OUG 107/2017).
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achizitie de Celule duble pentru statii de transformare IT/MT pentru E- Distributie Muntenia S.A.
Contract inchis cu valoarea de 3 416 688.00 RON.