364667-2021 - ResultRomania-Vaslui: Trolleybuses
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziție material rulant –10 troleibuze – în cadrul proiectului: „Proiect de extindere a rutelor, traseelor și stațiilor pentru transportul public de călători”, cod SMIS 128283
Reference number: 3337532_2020_PAAPD1159063
II.1.2.
Main CPV code
34622300 Trolleybuses
II.1.4.
Short description
Achiziție material rulant – 10 troleibuze – în cadrul proiectului: „Proiect de extindere a rutelor, traseelor și stațiilor pentru transportul public de călători”, cod SMIS 128283.
Termenul-limita pentru care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare va fi de 12 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achiziționarea de mijloace de transport ecologice 10 troleibuze cu minimum 90 de locuri, troleibuzele vor fi destinate transportului public de călători. Acestea urmează a fi achiziționate pentru a deservi transportul public de călători din municipiul Vaslui prin derularea proiectului: „Proiect de extindere a rutelor, traseelor și stațiilor pentru transportul public de călători”, cod SMIS 128283