See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu (10 zadań)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto”, na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ.
Previous notice: 429185-2025
Internal identifier: PZP/TD-OOP/04005/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 71300000 Engineering services, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 31320000 Power distribution cables, 32500000 Telecommunications equipment and supplies, 35100000 Emergency and security equipment, 45300000 Building installation work, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - obszar O1 - miasto Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze miasta Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 1 - obszar O1 - miasto Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry)
Options:
Description of the options: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy - Załącznik nr 12 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - obszar O2 - miasto Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze miasta Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 2 - obszar O2 - miasto Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry)
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - obszar O3 - gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 3 - obszar O3 - gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - obszar O4 - gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 4 - obszar O4 - gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - obszar O5 - gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 5 - obszar O5 - gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6: obszar S1 - gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 6: obszar S1 - gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7: obszar S2 - gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 7: obszar S2 - gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8: obszar N1 - gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 8: obszar N1 - gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9: obszar N2 - gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 9: obszar N2 - gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10: obszar N3 - gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 10: obszar N3 - gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim)