366162-2022 - ResultRomania-București: Legal advisory and information services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de asistenta/consultanta juridica in legatura cu obiectivele majore investitionale precum si obiectivele majore strategice din strategia de investitii a Societatii Nationale Nuclearelectrica
Reference number: 10874881/2022/513.01
II.1.2.
Main CPV code
79140000 Legal advisory and information services
II.1.4.
Short description
Achizitia are ca obiect servicii de asistenta/consultanta juridica in legatura cu obiectivele majore investitionale precum si obiectivele majore strategice din strategia de investitii a SNN in cadrul unei perioade contractuale de 48 de luni.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de asistenta/consultanta juridica in legatura cu obiectivele majore investitionale precum si obiectivele majore strategice din strategia de investitii a SNN in cadrul unei perioade contractuale de 48 de luni.