2. Procedure
Procedure
Title: Bevakningsutrustning - CCTV
Description: Avser upphandling av: - Bevakningskameror med tillbehör - Installation - Projektering - Driftsättning - Service - Utbildning - Milestonesupport
Internal identifier: RS 2025-02345
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 35121300 Security fittings, 45310000 Electrical installation work, 51300000 Installation services of communications equipment, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
366752-2026 - Resultat
Sverige – Övervakningskameror – Bevakningsutrustning - CCTV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningsutrustning - CCTV
Intern identifierareRS 2025-02345
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
Ytterligare klassificering (cpv): 35121300 Säkerhetsinstallationer, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000