2. Procedure
Procedure
Title: EA Schoonmaakdienstverlening
Description: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud alsmede periodiek specialistisch vloeronderhoud, glasbewassing, sanitaire voorzieningen en schoonloopmatten. Voor alle locaties (Arnhem, Bemmel, Dieren, Elst (Gld.), Renkum, Nijmegen, Wageningen en Zevenaar) van Rijn IJssel. Het betreft alle locaties van Rijn IJssel. Voor de omvang is een bodem- en plafondbedrag vastgesteld. Het bodembedrag is € 1.660.000. Het plafondbedrag is € 1.950.000 exclusief BTW per jaar.
Internal identifier: RIJSDVGB2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er kunnen tijdens de looptijd van de overeenkomst dienstverlening worden aangepast als gevolg van het strategisch huisvestingsplan 2040. Zie herzieningsclausule