367182-2026 - Result
Netherlands – Special-purpose road passenger-transport services – EA Groepsvervoer met chauffeur
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Groepsvervoer met chauffeur
Description: Aanbestedende dienst is voornemens een Opdrachtnemer te selecteren voor het verzorgen van groepsvervoer met chauffeur vanaf/naar de locaties van Aanbestedende dienst in Wageningen. De dienstverlening bestaat voornamelijk uit het vervoer van groepen studenten, gasten of medewerkers ten behoeve van (internationale) enkel- en meerdaagse excursies, personeelsuitjes, congressen, etc. vanaf de gebouwen/locaties in Wageningen. Het vervoeren van studenten, gasten en medewerkers gebeurt momenteel overwegend per touringcar. De groepsomvang verschilt per gelegenheid en varieert van 8 tot 350 personen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Additional classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000