2. Procedure
Procedure
Title: AS "Sadales tīkls" atbalsta bāzu teritoriju attīrīšana no sniega ziemas periodā
Description: AS "Sadales tīkls" atbalsta bāzu teritoriju attīrīšana no sniega ziemas periodā
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services