2. Procedure
Procedure
Title: Kretingos medelyno pertvarkymo, įdiegiant inovatyvias sodmenų išauginimo technologijas, statybos darbai
Description: VĮ Valstybinių miškų urėdija planuoja įsigyti Kretingos medelyno administracinio pastato kapitalinio remonto, trijų šiltnamių, šešių lauko aikštelių, buitinio, miško sodmenų rūšiavimo ir sandėliavimo pastato, šaldytuvų statybos darbus. Statybos darbai vykdomi pagal turimą paruoštą projektą "Šiltnamių su lauko aikštelėmis miško sodmenų auginimui ir kitos paskirties pastato naujos statybos bei administracinės paskirties pastato kapitalinio remonto statybos techninio darbo projekto ir projekto vykdymo". Pirkimas neskaidomas į dalis.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1